Müezzinoğlu: ‘Asla tuzaklara düşmedik’

Bursa’da AK Parti tarafından düzenlenen mahalle mitingine katılan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Bize tuzaklar kuruldu ama asla o tuzaklara düşmedik” dedi.

Müezzinoğlu: ‘Asla tuzaklara düşmedik’

Sağlık Bakanı ve Bursa Milletvekili adayı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Bursa’da AK Parti tarafından düzenlenen mahalle mitingine katıldı. Müezzinoğlu, merkez Yıldırım ilçesi Davutkadı Mahallesi meydanında yüzlerce partiliye seslendi. Bu zamana kadar girdikleri 9 seçimde milletin kendilerini hep baş tacı ettiğini belirten Müezzinoğlu, “Bu ülkeyi muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarmak için gece gündüz çalışacağız” dedi. Müezzinoğlu, “Çeşitli güç odakları çalıştı, buna Pensilvanya da dahil. Bize tuzaklar kurdular ama asla o tuzaklara düşmedik. Kazdıkları kuyulara kendileri düştüler. Bakınız şimdi de cıyak cıyak cıyaklıyorlar. Daha çok cıyaklayacaklar. Mille irade ile oynayanlar, milletin kaderiyle ile oynayanlar, milletin üzerinden kendi geleceklerini şekillendirmek isteyenler şunu bilsinler ki, AK Parti olduğu sürece bu ülkede onlar asla at oynatamayacaklar. Bu milletin hak ve hukukunu asla çiğnemeyecekler. Biz milletin evladıyız. Biz korktuğumuzda yurt dışına kaçan, sıkıştığımızda yurt dışına kaçanlardan olmadık. Sıkıntıya düştüğümüzde milletimize geldik, milletimiz ne derse o dedik. Biz onlara hiç takılmadık. Elimizin tersi ile ittik. Biz millet dedik. Onlar engelledi biz yaptık. Ülkenin her tarafına çil çil hastaneler yaptık. Onların hastalarına da biz baktık. Bunları görüyorlar, sonra da bizi takdir ediyorlar. Bugün etmezlerse yarın edecekler. At denize balık bilmezse halik biler diyoruz. Bizi namerde muhtaç etmeyeceksiniz. Gece gündüz çalışacaksınız. Sağlık Bakanlığı olarak o gün bütün ambulanslarımız, nasıl acil hastalar için bekliyorsa, vızır vızır koşuyorsa o günde hasta yatağında oy kullanmak isteyen her vatandaşımızı sandığa götürecek ve getirecek. Hasta yatağındaki 90 yaşındaki ninemiz, 95 yaşındaki amcamız, dedemiz ‘ah bir gidebilsem, oyumu kullanabilsem’ diyorsa onun emrindeyiz. Ambulanslarımız, evde bağlık hizmeti veren tüm araçlarımız, yetmedi belediyelerimizin tüm araçları ihtiyaç sahibi ve engelli vatandaşlarımızı o sandığa götürmek, bizim boynumuzun borcudur” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X