Muğla Adli Tıp’tan Savcılara Bilgilendirme Semineri

Adalet Bakanlığı Adlı Tıp Kurumu Muğla Şube Müdürlüğü tarafından Ortaca Adliyesi’nde görevli savcılara Yrd. Doç. Bülent Savran tarafından kurumdaki bi…

Muğla Adli Tıp’tan Savcılara Bilgilendirme Semineri

Adalet Bakanlığı Adlı Tıp Kurumu Muğla Şube Müdürlüğü tarafından Ortaca Adliyesi’nde görevli savcılara Yrd. Doç. Bülent Savran tarafından kurumdaki birimler hakkında bilgilendirme yapıldı. Yapılan bilgilendirme hakkında bilgi veren Ortaca Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yılmaz; “ Muğla Adli Tıp Kurumu’nda görevli Yrd. Doç Bülent Savran tarafından benim başkanlığımda Ortaca Adliyesi’nde görevli Cumhuriyet Savcılarına davet etti. Savcı arkadaşlarımızla kuruma gidip, birimlerden Otopsi Salonu, Çocuk Görüşme ve diğer birimler hakkında detaylı olarak bilgilendirme yapıldı. Bilgilendirmenin amacı ise, vatandaşların hizmetlerini en kısa zamanında bitirmek, verilecek otopsi raporlarının zamanında ve süratle bizlere ulaştırmasını sağlamaktır. Bizler Cumhuriyet Savcıları olarak Adli Tıp Kurumundan gelen raporları değerlendirerek sonuca ulaştırmağa çalışacağız” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X