Muradına eriyor

Türkiye`nin 5`inci yüz nakillisi 28 yaşındaki Recep Sert, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi`nde tanışıp nişanlandığı 29 yaşındaki Esma Akyurt ile 21 Aralık`ta Bursa`da evleniyor. Düğün davetiyelerini dağıtmaya başlayan Sert, neler hissettiğini

Muradına eriyor
Bursa’nın İnegöl İlçesi’nde temizlediği tüfeğin ateş alması sonucu yüzünden yaralanan Recep Sert’e, 18 Temmuz 2013’te, tatil için geldiği Muğla’da beyin ölümü gerçekleşen Polonyalı turist Andrzej Kucza’nın ailesi tarafından bağışlanan yüzü nakledildi.
 
Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan ve ekibi tarafından gerçekleştirilen yüz ve çene naklinin ardından Recep Sert, hızla iyileşmeye başladı. Sert yaklaşık 1 yıl önce de o tarihlerde Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde çalışan Esma Akyurt ile tanıştı.
 
7 AY ÖNCE NİŞAN
 
Birbirlerine aşık olan Recep Sert ve Esma Akyurt, 7 ay önce nişanlandı. Sert ve Akyurt, evlilik için hazırlıklarını tamamlayıp düğün davetiyelerini dağıtmaya başladı. Sert, her biri ayrı mesaj niteliğinde olan düğün davetiyesinde ise ‘Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda en güzel sevgiyi birlikte yaşadık. Her uçurumun kenarında birlikte meydan okuduk rüzgâra ve gökyüzünden birer yıldız çalıp ışık yaptık geleceğimize. Hayatımızın en güzel gününü siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle’ ifadelerinin yer aldığını belirtti.
 
 
NİKÂH ŞAHİDİ PROFESÖR ÖZKAN
 
Nikâh şahitlerinin Prof. Dr. Ömer Özkan’ın olmasını arzulayan Recep Sert ve Esma Akyurt, 20 Aralık’ta Bursa İnegöl’de yer alan Rumeli Kültür Derneği’nde kına gecesi düzenleyeceklerini, 21 Aralık’ta İnegöl Kültür Park içindeki Gölbaşı Düğün Salonu’nda dünya evine gireceklerini kaydetti. Çok heyecanlı olduğunu söyleyen Recep Sert, “Muradıma eriyorum. Bizim aşkımız çok büyük. Önceleri kimse bize inanmak istemedi. İnanamadılar. ‘Reklam yapıyorlar’ dediler. Bu düğün birçok kişiye cevap olacak” dedi. Bursa’da ev tutan çift, tüm hazırlıkları tamamladıklarını söyledi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X