Mustafakemalpaşa’da güç birliği 

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Mustafakemalpaşalıların desteğini alarak göreve seçilen Belediye Başkanı Mehmet Kanar, AK Parti Bursa Teşkilatı’nı ağırladı. 

Mustafakemalpaşa’da güç birliği 
HABERİ PAYLAŞ

Belediye Hizmet Binası’nda gerçekleşen ziyarete; AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Bursa Milletvekilleri Ahmet Kılıç, Osman Mesten, Refik Özen ve Vildan Yılmaz Gürel, AK Parti ve MHP yöneticileri ile belediye meclis üyeleri katıldı. 

Ziyarette konuşan AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Cumhur İttifakı olarak seçimlerde Mustafakemalpaşa’da güçlü birliktelik sağlandığını ve sonunda güzel bir netice kazanıldığını söyledi.

Salman, “Mustafakemalpaşa, Bursa’nın batıya açılan önemli kapılarından biri konumunda bulunuyor. Yeni dönemde önü açık ilçelerimizden biri olacak. Mehmet kardeşimizin başkanlığı ve bizim desteğimizle birlikte önümüzdeki süreçte Mustafakemalpaşa daha da gelişecek ve zenginleşecek. AK Parti ailesi olarak birlik ve beraberliğimizi devam ettirerek Bursa’mıza güzel hizmetle yapacağız. Mehmet Kanar başkanımıza ve belediye meclis üyelerimize yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

ŞİMDİ ÇALIŞMA ZAMANI…

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar ise ‘Yoğun bir dönemi bıraktık. Bizi bu dönemde yalnız bırakmayan, destekleriyle Mustafakemalpaşa’ya hizmet etme imkânı veren herkese şükranlarımı sunuyorum. Birlik ve beraberlik içinde bölgemizi yeni hizmetler ve yeni projelerle buluşturma çabası içinde olacağız. Bu beş yıl içinde ortaya koyacağımız gayretle yine bu bayrağı Mustafakemalpaşa’ya dikmenin sorumluluğuyla çalışacağız” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X