Mustafakemalpaşalılar demokrasi nöbetinde

Mustafakemalpaşalıların 15 Temmuz’daki darbe girişiminin ardından Adnan Menderes Meydanı’ndaki demokrasi nöbeti sürüyor.

Mustafakemalpaşalılar demokrasi nöbetinde

Adnan Menderes Meydanı’nı dolduran vatandaşların demokrasi nöbetinde Mustafakemalpaşa Belediyesi Uğur Böceği Kültür Merkezi Tiyatro Topluluğu’nun gösterisi de vardı. Asker ve polis kıyafetleriyle sahne alan Uğur Böceği Kültür Merkezi Tiyatro Topluluğu, sergiledikleri ‘Şehitler Oratoryosu’ ile gönülleri fethetti.

Türk bayraklarıyla birlik ve beraberlik vurgusunun yapıldığı nöbette konuşan Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Mustafakemalpaşalılara darbe girişimine tepki göstererek demokrasiye sahip çıktıkları için teşekkür etti. Kurtulan, “15 Temmuz, bu milletin tekrar ayağa kalkışıdır. Memleketin her köşesinde al bayrağı göklerde dik tutan ordumuza ve polisimize minnettarız. Bu millet, kökü dışarıda olan fitne şebekelerine, adına FETÖ deyin, PDY deyin her ne olursa olsun geçit vermeyecek, darbelere ‘dur’ diyecektir” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X