Netflix üyelerini üzen haber

Online dizi ve film izleme platformu Netflix Türkiye’deki üyelik ücretlerine zam geldi. Netflix’in aylık üyelik ücretleri yüzde 30 ile yüzde 50 arasında zamlandı.

Netflix üyelerini üzen haber

Online dizi ve film izleme platformu Netflix, Türkiye’deki üyelik ücretlerine yüzde 50 ila yüzde 30 arasında zam yaptı.

Zamla birlikte daha önce 17.99 TL temel paket 26.99 TL’ye, 29.99 TL olan standart paket 40.99 TL’ye ve 41.99 TL olan özel paket ise 54.99 TL oldu.

Netflix Türkiye’den zamla ilgili şu açıklama yapıldı:

“Türkiye’deki içerik kütüphanemizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için üyelik ücretlerimizi güncelliyoruz. Bu değişiklikle birlikte, her yaşa ve zevke uygun yapımları üyelerimizin hayatına keyif katan bir eğlence deneyimiyle birlikte sunmaya devam edeceğiz.

4 Mart’tan itibaren hayata geçireceğimiz aylık ücretlerimizi şöyle şekillendirdik: Temel plan 26,99 TL, Standart plan 40,99 TL, Özel plan ise 54,99 TL. Her zaman olduğu gibi üyelerimiz kendileri için en uygun seçeneği sunduğumuz bu üç plan arasından tercih edebilecek.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X