<

Nihat Hatipoğlu koronavirüse mi yakalandı? Oğlundan flaş açıklama

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun koronavirüse yakalandığı iddiaları üzerine sosyal medyada onlarca kullanıcı paylaşım yaptı. Facebook hesabından, ”Ya Şafî… Hocamız tedavi görüyor.. Duanızı rica ediyoruz..” yazısı ile paylaşım yapıldı.

Nihat Hatipoğlu koronavirüse mi yakalandı? Oğlundan flaş açıklama
HABERİ PAYLAŞ

Son günlerde koronavirüs vaka sayısının artması ile birlikte Nihat Hatipoğlu’nun Facebook sayfasından yapılan paylaşımla birlikte hocanın hasta olduğu bilgisi paylaşıldı.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun ciğerlerinde rahatsızlık olduğu tespit edildi. Prof. Dr. Hatipoğlu’nun koronavirüse yakalandığı iddiası hakkında açıklama da geldi.

Sosyal medyada Nihat Hatipoğlu’nun koronavirüse yakalandığı iddiaları gündeme geldi. ‘Nihat Hatipoğlu’ etiketi ile paylaşımda bulunan pek çok kişi, ünlü ilahiyatçının koronavirüse yakalandığını iddia ederken; destek mesajları da paylaştı.

SOSYAL MEDYADA YAYILDI

Nihat Hatipoğlu ile ilgili sosyal medyada koronavirüs olduğuna dair iddialar ortaya atıldı. İddialar ardından Nihat Hatipoğlu’nun sosyal medya hesabından ise bir paylaşım yapıldı.

DUALARINIZI RİCA EDİYORUZ

Nihat Hatipoğlu’nun resmi Facebook hesabından yapılan paylaşımda “Dostlar rahatsızım. Tedavi devam ediyor. Özel dua istiyorum bu akşam” ve “Ya şafi Hocamız tedavi görüyor. Duanızı rica ediyoruz.” açıklamasına yer yerildi. Covid-19’a yakalandığı iddia edilen Nihat Hatipoğlu’nun ciğerleriyle ilgili bir sorun yaşadığı öğrenildi.

YAYILAN HABERLERE İTİBAR ETMEYİNİZ

Nihat Hatipoğlu’nun oğlu Osman Hatipoğlu babasının durumuyla ilgili açıklama yaptı: “Dostlar çok soran oldu. Hocamızın rahatsızlığı Covid-19 olup olmadığı belli olmadığı için kesin bir şey söylemiyoruz.

Yayılan şeylere itibar etmeyiniz. Hocamız Allah’a binlerce kez hamd olsun ki iyiler. Sadece sizlerden daha iyi olması için dua bekliyoruz. Selam ve dua ile..

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X