NİLSEM kursiyerlerine müşteri ilişkileri eğitimi

Nilüfer Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi (NİLSEM) kursiyerleri, yer aldıkları kursların yanı sıra tamamlayıcı olarak “Müşteri İlişkileri ve Memnuniyet Yönetimi” eğitimi de aldı.

NİLSEM kursiyerlerine müşteri ilişkileri eğitimi

Bursa, Osmangazi, Mudanya ve Muradiye Rotary Kulüpleri iş birliğiyle düzenlenen eğitime NİLSEM’in 20 kursiyeri katıldı. 56 saat süren eğitimin ardından kursiyerler, düzenlenen törenle sertifikalarını aldı. Fethiye Mahallesi’nde bulunan NİLSEM’de düzenlenen törene Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Fethiye Mahalle Muhtarı Sebahattin Kelebekler, Osmangazi Rotary Kulübü Başkanı Taner Bolcan, Mudanya Rotary Kulübü Başkanı Cenker Turan, Muradiye Rotary Kulübü Başkanı Arzu Şahin, eğitmenler ve kursiyerler katıldı. 

Sertifika töreninde konuşan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, eğitimin yaşı olmadığına vurgu yaptı. Başkan Mustafa Bozbey, “ Her konuda mutlaka kendimizi eğitmemiz gerekiyor. 20 arkadaşımızın da burada almış olduğu eğitimin, hem iş hem de özel yaşamlarına katkı sunacağına inanıyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X