Nilüfer – Asenovgrad kardeşliği güçleniyor

Nilüfer Belediyesi’nin Bulgaristan’daki kardeş şehri olan Asenovgrad Belediyesi’nden bir heyet Başkan Bozbey’i Halk Evi’ndeki makamında ziyaret etti.

Nilüfer – Asenovgrad kardeşliği güçleniyor

Asenovgrad Belediyesi Meclis Başkan Yardımcıları Ferdi Kadir, Angel Dimitrov ve Meclis üyeleri, Başkan Bozbey ile iki belediyenin çalışmaları hakkında görüştüler. 

Nilüfer Belediyesi’nin projelerini konuk heyete anlatan Başkan Mustafa Bozbey, Asenovgrad Belediyesi ile ilişkilerin, iki kentin insanları arasındaki dostlukların gelişmesine önemli katkıları olduğunu vurguladı. 

Kendilerine gösterilen misafirperverlik için Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e  teşekkür eden Asenovgrad Belediyesi Meclis Başkan Yardımcısı Ferdi Kadir “ Nilüfer’in bizdeki yeri çok ayrı. Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in çalışmaları bizim için iyi birer örnek. Bizlere vermiş olduğu desteklerden dolayı kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X