Nilüfer Belediyesi Çiçek Festivali’nin onur konuğu

İzmir’in Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli, Başkan Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret ederek 19. Bayındır Uluslararası Çiçek Festivali’ne onur konuğu olarak davet etti.

Nilüfer Belediyesi Çiçek Festivali’nin onur konuğu

Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcıları Yalçın Işıkyıldız ile Bukle Erman’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Bayındır heyetine Nilüfer Belediyesi’nin çalışmaları anlatıldı. Ufuk Sesli, yakından takip ettikleri Nilüfer Belediyesi’nin insan odaklı projeleri ile ilgili olarak  Başkan Bozbey’i kutladı.  Bayındır Belediye Başkanı, Başkan Bozbey’i 4-8 Mayıs tarihleri arasında düzenleyecekleri 19. Bayındır Uluslararası Çiçek Festivali’ne davet etti.  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de, festivale katılacaklarını söyledi. Bozbey, “Ulusal ve uluslararası alanda ün yapmış Nilüfer Belediyesi Halk Dansları ekibimizle birlikte açılış kortejinde yer alacağız” dedi.

Ziyaretin sonunda Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli, Başkan Bozbey’e ilçesinin ünlü çiçeklerinden armağan etti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X