Nilüfer Belediyesi’nden 60 bin bayrak

Nilüfer Belediyesi Cumhuriyet’in 91. yılını on binlerin katılımıyla gurur ve sevinç içinde kutlamak için hazırlıklarını tamamladı. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, bu yıl vatandaşlara 60 bin bayrak dağıtılacağını açıkladı.

Nilüfer Belediyesi’nden 60 bin bayrak
HABERİ PAYLAŞ
Cumhuriyet Bayramı son 10 yılda olduğu gibi bu yıl da Nilüfer’de halkla birlikte coşkuyla kutlanacak. 91. yıl kutlamaları için hummalı bir çalışma içine giren Nilüfer Belediyesi, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’ndaki hazırlıklarını tamamladı. On binlerce kişinin katılacağı Cumhuriyet Yürüyüşü’nün ardından sanatçı Sertap Erener konser verecek.

Nilüfer Belediyesi 29 Ekim günü tüm ilçeyi etkinliklere davet ederken, belli noktalarda ücretsiz bayrak dağıtımına başladı. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, bu yıl vatandaşlara 60 bin bayrak dağıtılacağını açıkladı. 2005 yılından bu yana 10 yıldır Nilüferliler’in tek yürek halinde yürüyüşe katıldıklarını hatırlatan Başkan Bozbey, Cumhuriyet değerlerine sahip çıkılması gerektiğini vurguladı. Bozbey, “Cumhuriyet Bayramı’nı, Cumhuriyetimizin 91’nci yılını hep beraber, halkımızla birlikte, halkın bayramını, Türkiye’nin bayramını yine halkımızla FSM’de kutlayacağız” dedi.

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda yürüyüşe katılanları sürprizlerin de beklediğini kaydeden Mustafa Bozbey, “2005 yılından bu güne kadar Nilüfer Belediyesi olarak bayrağımızı dağıtıyoruz. Bu yıl ayrıca Cumhuriyet Bayramı’na katılan 10 bin kişiye sürpriz t-shirt dağıtacağız. Bu yıl da Türkiye’nin en büyük bayramı olan Cumhuriyet Bayramı’nı en iyi şekilde kutlamanın gururu ve mutluluğunu yaşayacağız” şeklinde konuştu.

Bayrak dağıtımı sabah saat 09.00 ile saat 18.00 arasında 28 Ekim tarihine kadar devam edecek.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X