Nilüfer’de demokrasi kültürü yaygınlaşıyor

Nilüfer sakinlerinin sorunlarına çözüm bulmak, önerilerini dinlemek amacıyla Halk Günü düzenleyen Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer ‘Barış Meclisi’nde halkla bir araya geldi.

Nilüfer’de demokrasi kültürü yaygınlaşıyor

Başkan Bozbey, insan odaklı projelerin hayata geçirilmesi ve Nilüferliler’in talep, istek ve önerilerini yakından takip etmek amacıyla kendisinden randevu talep eden yurttaşları Nilüfer ‘Barış Meclisi’nde ağırladı. 

Bozbey, vatandaşların karşısına başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte çıktı. İlk kez Nilüfer ‘Barış Meclisi’nde gerçekleştirilen Halk Günü’nde vatandaşlar sorunlarını Bozbey ile paylaşırken, başkan yardımcısı ve ilgi müdürler de sorunların çözümü noktasında bilgi verdi.

Halk Günü’ne katılan Fethiye Kadınları Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Hamiyet Emirağaoğlu da kadınların daha fazla istihdamda yer alması için Başkan Bozbey’den destek istedi. Nilüfer’deki 32 kadın derneğinin her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Bozbey de “Amacımız kadınlarımızın daha fazla çalışma hayatının ve sosyal hayatın içinde olmaları.Talebinizi arkadaşlarımız not aldı en kısa zamanda dönüş yapacaktır” dedi.

 

Osmangazi Bağlarbaşı Mahallesi Muhtarı Hüseyin Gümüşsoy ve Semih Öksüz de Başkan Bozbey’e bisiklet taksi projesini sunarak Nilüfer’de Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda bu taksilerin kullanımıyla ilgili öneride bulundu. Mustafa Bozbey de dünyanın bir çok kentinde bisiklet taksilerin bulunduğunu söyleyerek projeyi değerlendireceklerini belirtti. 

Vatandaşların sorununa Halk Evi’nde bulunan Nilüfer ‘Barış Meclisi’nde kulak veren Başkan Mustafa Bozbey, demokrasi kültürünü yaygınlaştırmak istediklerini söyledi. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X