Nilüfer’de karla mücadele alarmı

Nilüfer Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, karla mücadele ekiplerini 24 saat hazır bekletiyor. Kenti etkisi altına alan kar yağışının olumsuzluğa yol açmaması için buzlanan yollarda tuzlama çalışması yapılırken, ara sokaklarda iş makineleri ile temiz

Nilüfer’de karla mücadele alarmı
HABERİ PAYLAŞ

Nilüfer Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, kar yağışının yeniden yüzünü göstermesiyle alarma geçti. Ekipler, Karla mücadele için oluşturulan 18 ayrı ekip, yaklaşık 100 personelle 24 saat ilçe genelinde görev yaparak greyder ve kamyonlardan oluşan toplam 28 araç ve makine ile yol açma ve tuzlama çalışması yapıyor. Nilüfer’deki tüm ara sokaklar ve Büyükşehir’in sorumluluğundaki birçok anayollarda da görev yapan karla mücadele ekipleri, kar yağışının yoğun olduğu bölgelerde tuzlama yapıyor. Nilüfer Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürü Sibel Yücel Ünlüdağ, öncelikle anayollar olmak üzere tüm ilçede yolların açık tutulması için ekiplerin canla başla çalıştıklarını vurguladı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X