Nilvak Okulları bir ilke imza atıyor

Özel Nilüfer Vakfı Okulları, Bursa’da eğitim sektöründe bir ilki gerçekleştirerek, öğrencilere İngilizce düzeyine göre burs ile eğitim görme imkanı tanıyacak.

Nilvak Okulları bir ilke imza atıyor

“İngilizce Düzey Belirleme Sınavı” (English Placement Test) ile öğrencilerin İngilizce bilgi düzeyleri ölçülecek ve başarı seviyelerine göre burs imkanı tanınacak. Sınav, 5 Ağustos 2017, Cumartesi günü saat 10:00 – 12:00 ve 14:00 olmak üzere üç oturum halinde gerçekleştirilecek. Sınava, 2017-2018 eğitim öğretim yılında 3, 4, 5, 6 ve 7. sınıfta eğitim görecek öğrenciler katılabilecek. Yazılı sınavda başarı gösteren öğrenciler sözlü sınava girecek ve öğrencilere başarı seviyelerine göre sertifika verilecek.

NİLVAK’ın gerçekleştireceği yazılı ve sözlü sınavın ardından öğrencilere başarı düzeylerine göre burs verilecek. Sınırlı sayıda öğrenci kabul edilecek sınav için başvurular 4 Ağustos 2017 tarihinde sona erecek. Sınava başvurular www.nilvakkoleji.com.tr internet adresi ve (224) 245 22 11 telefon hattı üzerinden yapılabilecek.

Nilüfer Vakfı Okulları Kurucu Temsilcisi ve Nilvak Eğitim Kurumları Genel Koordinatörü Erol Gürlek, Bursa’da ilk kez gerçekleştirecekleri böyle bir sınav ile hem öğrencilere  İngilizce bilgi seviyelerini belirleme fırsatı, hem de başarılı öğrencileri burslarla destekleyerek NİLVAK’ta eğitim alma şansı sunmak istediklerini söyledi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X