Nitelikli insana yatırım yaptık

Üçge, 2014 yılında müşteri portföyünün ulusal ve uluslararası pazarda daha da genişlemesiyle birlikte Pazarlama Satış (PAS) Bölümü’nü daha verimli ve etkin kılacak bir yapılanma gerçekleştirdi.

Nitelikli insana yatırım yaptık

Üçge Pazarlama Satış Yönetmeni Esra Güven Altınkaya, yeni yapılanmada bölümleri  kurumsal, distribütör, butik, satış sonrası hizmetler, pazar geliştirme, iç pazar ve bayi geliştirme olarak uzmanlık alanlarına göre gruplandırdıklarını söyledi. 

Bunların yanında nitelikli insan kaynağına da yatırım yaptıklarının altını çizen Altınkaya, farklı dillerde uzmanlığı olan yeni proje yöneticileri ve satış sorumlularını Üçge bünyesine kattıklarını ifade etti.

Amaç süreklilik sağlamak

2015 yılı itibarıyla Üçge bünyesinde göreve başlayan pazarlama satış ekibine Üçge BOSB ana fabrikasında bir oryantasyon programı da gerçekleştirdiklerini dile getiren Altınkaya, programı Üçge Kurumsal Satış Yöneticisi Tolga Yıldız liderliğinde yürüttüklerini kaydetti. 

Esra Güven Altınkaya, ”Oryantasyon kapsamında Üçge’nin üretim süreçleri, AR-GE çalışmaları ve showroomda yer alan mağaza ekipmanları ürünleriyle ilgili bilgileri Türkçe ve İngilizce olarak tüm detaylarıyla aktardık. Amacımız bölümümüzün performansını daha verimli kılarak, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X