O Ses Türkiye’de neler oluyor? ‘Reyting için…’

O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliği yapan Beyazıt Öztürk ile Hadise arasında neler oluyor? Programın önceki bölümünde Beyaz, Hadise’ye şakayla karışık ‘benimle sevgili olur musun’ sorusunu sormuş ve herkesi şaşırtmıştı.

O Ses Türkiye’de neler oluyor? ‘Reyting için…’
HABERİ PAYLAŞ

Şimdi ise Acun Ilıcalı’nın paylaştığı bir video ortalığı yine karıştırdı.

Acun Ilıcalı’nın O Ses Türkiye çekimleri sırasında kaydettiği bir videoda Beyazıt Öztürk ile Hadise’nin yakınlaştığı anlar ‘Yeni bir aşk mı doğuyor’ iddiasını alevlendirdi.

TV8 ekranlarının sevilen yarışması O Ses Türkiye, tüm hızıyla çekimlerine devam ederken Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından yayınladığı bir video ortalığı fena karıştırdı. Hadise ile Beyazıt Öztürk’ün yakınlaştığı anların kaydedildiği görüntü, ‘Ufukta yeni bir aşk mı var?’ sorusunu akıllara getirdi.

Acun Ilıcalı’nın kaydettiği görüntülerde Acun video çektiğini gören asistan öksürerek Beyaz ile Hadise’yi uyarıyor. Hadise “Acun ne yapıyorsun?” diyerek tepki gösteriyor. Ünlü şarkıcı ardından Ilıcalı’nın “Evet hazır mısın?” sorusuna, “Hayır hazır değilim” yanıtını veriyor. Beyaz, bir programda da Hadise’ye ‘Benimle sevgili olur musun?’ diye sormuştu…

İzleyicilerin akıllarını karıştıran bu duruma karşın acaba O Ses Türkiye’nin popülerliğini artırmak için acaba “bir reyting oyunu mu oynanıyor?” “reyting için mi tüm bu olanlar?” soruları da sorulmaya başlandı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X