<

Ödemiş’te 101 Bin 1 Seçmen Oy Kullanacak

7 Haziran milletvekilliği seçimleri için geri sayım sürüyor. Partilerin özellikle ses yayını yapan araçlarla yoğun şekilde propagandalarını sürdürdüğü…

Ödemiş’te 101 Bin 1 Seçmen Oy Kullanacak
HABERİ PAYLAŞ

7 Haziran milletvekilliği seçimleri için geri sayım sürüyor. Partilerin özellikle ses yayını yapan araçlarla yoğun şekilde propagandalarını sürdürdüğü seçimlerde Ödemiş’te oy kullanacak seçmen sayısı 101 bin 1 olarak belirlendi. EN ÇOK ZAFER, EN AZ SÜLEYMANLAR Ödemiş’teki 99 mahallede kurulacak toplam 327 sandıkta 101 bin 1 seçmen oy kullanacak. İlçenin en çok seçmene sahip mahallesi Zafer Mahallesinde 6 bin 812 seçmen sandığa gidecek. En az seçmene sahip mahalle olan Süleymanlar’da 51 kişi oy kullanacak.Tire’de 62 bin 960, Kiraz’da 33 bin 61, Bayındır’da 30 bin 984, Beydağ’da da 9 bin 910 seçmen sandığa gidecek. 7 Haziran günü yapılacak 25. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde oy verme işlemi saat 08.00’da başlayıp saat 17.00’da son bulacak. SEÇMEN BİLGİ KARTLARI İÇİN SON TARİH 1 HAZİRAN Ödemiş’teki 99 mahalle muhtarlığında seçmen bilgi kartlarının dağıtımının sürdüğünü ifade eden Ödemiş Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran, “Muhtarlıklarımızda seçmen bilgi kartlarının dağıtımı büyük ölçüde tamamlandı. Vatandaşlarımızın oy verme görevlerini yerine getirecekleri okulları ve sandıkları kolayca bulmalarına yardımcı olan bilgi kartları 1 Haziran Pazartesi gününe kadar muhtarlıklardan alınabilir. Seçmen bilgi kartlarını almayan vatandaşlarımızı muhtarlıklara bekliyoruz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X