Oğluna yapılan yorum çıldırttı!

New York’ta yaşayan Didem Uzel, oğlu Aslan’ın fotoğrafını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı. Bir takipçisinin oğlu Aslan’a yaptığı yorum, Didem Uzel’i çileden çıkardı.

Oğluna yapılan yorum çıldırttı!

Didem Uzel’in oğlu Aslan’ın fotoğrafına bir sosyal medya kullanıcısı “Bu çoçuğu görünce ‘pis boğaz’ diyesim geliyor nedense ya da ‘öğütücü'” yorumunu yazınca Didem Uzel “Siz nasıl bir annesiniz? Bir evlat, bir bebek için bu yorumu yapabiliyorsunuz! Çok çirkinsiniz çok. İçiniz ziftlenmiş sizin. Yazık.” sözleriyle karşılık verdi.

Bunun üzerine sosyal medya kullanıcısının sözleri daha da sertleşti: “Sana anneliğimle ilgili öyle şeyler anlatırım ki, ağzın açık kalır! Benim anneliğimi sorgulamak ne haddine? Çevremde anneliğim parmakla gösteriliyor bir parça merakın gitmiştir umarım.

‘SEVMİYORUM BU ÇOCUĞU’

Ben sadece sevmiyorum bu çocuğu o kadar. İtici geliyor. Her çocuğu sevmek zorunda da değilim. Tekrar söylüyorum bu çocuk obez. O zaman ben de sana sorayım. Nasıl bir annesin de çocuğunu bu kadar pis boğaz yapabildin? bariz sağlıksız besleniyor.” şeklinde Didem Uzel’e cevap verdi.

p-006.jpeg

Okuduklarıyla çılgına dönen Didem Uzel ise “Siz gerçekten bir skandalsınız. Arkadaşıma buraya yorum yazdı diye ‘Ben kimin kızıyım biliyor musun k…r’ diye mesaj yazmışsınız. Bir kadın olarak yazdıklarınızdan (devamı var) utandık biz.

o-007.jpeg

Siz ne kadar iyi bir anneyseniz, ben de o kadar iyiyim. Hiçbir anne çocuğu için kötüsünü düşünmez. Sizin başka çocuklara yaklaşımınız karakterinizi ele veriyor. Sevimsiz ya da obez olabilir ama onun bana ihtiyacı var. ‘Annem’ diye ağlıyor. Bir ana kuzusu. Anlatabildim mi?” yorumunu yaptı.

pp-001.jpeg

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X