Öğrencilerden polise sürpriz

Yenişehir’de lise öğrencileri, kavga ihbarında bulunduğu polis ekiplerine ellerinde Türk Bayrakları ve Polis Marşı ile karşıladı.

Öğrencilerden polise sürpriz
HABERİ PAYLAŞ

GÜRHAN ADANA

Yenişehir’de özel lisede eğitim gören öğrencilerin ‘kavga çıktığı’ yönündeki ihbar ıüzerine polis ekipleri bölgeye sevk edildi. Kısa zamanda okula gelen resmi ve sivil ekipleri öğrenciler, ellerinde Türk Bayrakları ve Polis Marşı okuyarak karşıladı. Büyük şaşkınlık yaşayan polisler, kendilerini unutmadıkları için öğrencilere ve okul yöneticilerine teşekkür etti.

Polis Günü nedeniyle kendilerini hatırlayan öğrencilere teşekkür eden İlçe Emniyet Müdürü Bülent Albayrak, ‘Sizleri uyuşturucu konusunda uyarmak istiyorum. Sizlerin hiçbir şekilde zarar görmenizi istemiyoruz. Uyarılarımızı lütfen dikkate alın ve bu gibi zararlı alışkanlıklardan uzak durun’ dedi.

Okul Müdürü Ramazan Eliaçık da güvenlik güçlerinin özveriyle çalışması sayesinde güven ve rahat içinde yaşadıklarını anlattı. Sürpriz karşılamanın sonrasında polis ekiplerine pasta ve meşrubat ikram edildi.

 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X