Okullara 75 temizlik personeli alınacak

İnegöl’de Toplum yararına çalışma programı kapsamında, okullarda temizlik işlerinde görevlendirilmek üzere 75 personel alınacak.

Okullara 75 temizlik personeli alınacak
HABERİ PAYLAŞ

SADULLAH ORGAN

İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Bilican, “Toplum yararına çalışma programı çerçevesinde 2015-2016 eğitim-öğretim yılında çalıştırılmak üzere ücreti İş-Kur tarafından ödenmek üzere kurumumuza bağlı okullarda 15 Ekim 2015-15 Haziran 2016 tarihleri arasında temizlik işlerinde çalıştırılmak üzere asgari ücretli 75 personel alınacaktır. Müracaatlar 29 Eylül 2015 ile 8 Ekim 2015 tarihleri arasında İş-Kur İnegöl Hizmet Merkezi’ne şahsen yapılacaktır” dedi.

Şu an okullarda sigortalı olarak çalışanların müracaatlarının kabul edilmeyeceğini ifade eden Bilican, müracaatlarda aranan şartları ise şöyle sıraladı: “18 yaşını tamamlamış ve 64 yaşını geçmemiş olmak. İnegöl ilçesinde ikamet ediyor olmak. Emekli, malul, dul  ve yetim aylığı almamak. Kamudan herhangi bir ad altında maaş almamak. Özürlü maaşı dahil gelirinin olmaması. TYP en az okur-yazar olanlar başvurabilirler.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X