Olay TV yayına başladı! Habercilik fabrika ayarlarına döndü

Türkiye’nin tarafsız, doğru habere ihtiyacının sürekli arttığı bir dönemde Bursa’dan İstanbul’a taşınan Olay TV, yepyeni habercilik anlayışıyla start verdi. Tarafsız, doğru ve hızlı haber… Bunun için size Olay TV yeter…

Olay TV yayına başladı! Habercilik fabrika ayarlarına döndü

BURSA’DAN İSTANBUL’A…

Türkiye’nin tarafsız, doğru habere ihtiyacının sürekli arttığı bir dönemde Bursa’dan İstanbul’a taşınan Olay TV, yepyeni habercilik anlayışıyla start verdi. Yeni haber kanalınız Olay TV, sadece gerçekleri araştıran/haberleştiren dinamik bir ekiple yola çıktı.

ÖZGÜR VE İLKELİ HABER…

Olay TV, bütün siyasi görüşlere saygılı, hiçbir fikrin, inancın, grubun karşısında veya yanında olmayan, herkese eşit mesafede duran bir anlayışla ve ‘Tarafsız, doğru ve hızlı haber’ mottosuyla hareket edecek. Özgür ve ilkeli habercilikten ödün vermeyecek.

DENEYİMLİ DİNAMİK KADRO…

Genel Yayın Yönetmenliği koltuğunda Süleyman Sarılar’ın oturduğu Olay TV’nin kadrosunda Nevşin Mengü, Özlem Akarsu Çelik, Duygu Demirdağ, Ali Ekber Aydın, Şafak Ongan, Nazlı Bolak, Gökhan Kayış, Ünal Kaya, Kenan Şener ve Alican Uludağ gibi tecrübeli isimler yer alıyor.

Devlet eski Bakanı Cavit Çağlar: Olay TV,  Türkiye’nin örnek kanalı olacak

Devlet eski Bakanı ve Olay TV Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Çağlar, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çağlar’la birlikte kanalı ziyaret etti.

Yayın hayatının ilk gününde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Çağlar’a Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Sarılar bilgi verdi. Televizyonun her birimini tek tek gezip, çalışanlara başarılar dileyen Çağlar, ‘Olay TV’yi kısa sürede Türkiye’nin örnek kanalı haline getireceğinize yürekten inanıyorum’ dedi.

İşte Olay TV’yi izleyebileceğiniz platformlar:

Kablo TV 45

Vodafone TV 33

Turkcell TV 126

Yakında Digiturk 51. kanal ve D Smart’ta

Olay TV Youtube canlı yayını linki: https://youtu.be/hFJEz9DTG7k

Olaytv.com.tr üzerinden izlemek için: https://www.olaytv.com.tr/canli-yayin-s5.html

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X