Olay yaratan itiraf: Eşim benim için 100 dolara bahse girmiş

Şarkıcı Nükhet Duru, ‘Senin Mucizen’ programına konuk olarak özel hayatı hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.

Olay yaratan itiraf: Eşim benim için 100 dolara bahse girmiş
HABERİ PAYLAŞ

“100 DOLARA BAHSE GİRMİŞ”

Nükhet Duru ilk eşinin kendisini kazanmak için iddiaya girdiğini söyleyerek şöyle konuştu:

“İlk eşim Dikran Masis ile evliliğim enterasandı. Bana oyuncak kamyonda bir çiçek yolladı. O tarihte başka biri, bana gerçek kamyonda güller göndermişti. Bunu bilen Dikran’a demişler ki: ‘Hiç uğraşma, aramaz.’ O da ‘Öyle bir şey yapacağım ki, arayacak. 100 dolar bahse girerim’ demiş”

1482153398-nukhet-duru.jpg
 

“KISKANÇLIKTAN ÇALIŞMAMA İZİN VERMEDİ”

Eşinin kıskanç olduğundan bahseden şarkıcı, “Dikran’ı aradım, ama bahis işini öğrenince çok kızdım! Evlilik teklifini kabul ettim. Çalışmama izin vermedi, kıskançtı. Şu an sevgilim yok. Başarımı problem etmeyecek, beni motive edecek birine ihtiyacım var. Kendime çok iyi bakıyorum, 7 kilo verdim. O kadar fazla çalıştım, öyle meşgul yaşadım ki yaşlanmaya vakit kalmamış. Her gün kahkaha attım, o kahkahalar bana iyi geldi.” dedi.

“İNTİHARA TEŞEBBÜS ETTİM”

Özel hayatıyla ilgili şaşırtıcı açıklamalara devam eden Duru, Annem ve babam ben 11 yaşındayken boşandı. Sorunlarla başa çıkamadım, intihara teşebbüs ettim. Kimsenin beni istemediğini düşünmüştüm. Ölemedim, komşular kurtardı. Türkiye’nin en iyi yorumcusu benim. Bu yetenek bana Allah tarafından verildi. O dönemler Ajda Pekkan’ın fiziği, güzelliği, star ışığı hepimizin işe başlama nedeniydi.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X