Ölüm haberini aldığında şu sözleri söyledi

Zeki Alasya’nın ölüm haberini alan yakın dostu Metin Akpınar yıkıldı.

Ölüm haberini aldığında şu sözleri söyledi

Gözyaşlarıyla büyük dostluklarını anlatan Akpınar, ‘Bugün en sevdiği yemeği götürecektim ama ölüm haberini aldım’ diye konuştu.

CNN Türk’ün canlı yayınına telefonla bağlanan Metin Akpınar büyük üzüntü içindeydi… Zaman zaman gözyaşlarına hakim olamayan Akpınar, ‘Benim canım gitti, diğer yarım gitti, büyük bir kayıp. Her ölüm erkendir ama bu beklemediğimiz bir şey oldu. Malesef karaciğerinde bir olumsuzluk oluşmuştu. Geç kalınmıştı, fark edemedik. Yapılacak bir şey kalmamıştı. Son iki günde olumsuz bir tablo oluştu. Onu hoş tutmaya çalışıyorduk. Hep yanındaydım. Bugün sevdiği yemeği yapıp götürecektim. Bu haberi aldım’ diye konuştu.

Gazetelerde zaman zaman çıkan aralarının bozuk olduğu haberlerine tepki gösteren Akpınar, ‘Aramız hiç bozulmadı, hiç ayrılmadık. Şimdi ayrıldık işte kına yaksınlar…’

‘KADER BİRLİĞİ ETMİŞTİK’

Akpınar, ‘1962’de tanıştık, ondan evvel de kader bizi birleştirmişti zaten. Babalarımız birlikte çalışırdı. Annelerimiz vefat ettiğinde bile imamları aynıydı. Ayrılık dedikoduları hiç gerçek olmadı’ dedi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X