<

Ömründe ilk kez ceza yiyen sürücünün sevinci şaşırttı

Ömründe ilk kez trafik cezası alan Adıyamanlı Mustafa Karatürk’ün cezaya sevinmesi polisleri bile şaşırttı. Polislerin çay ikram ettiği Karatürk, “Polislerimiz hem bize ceza kesiyorlar hem de çay veriyorlar, ne kadar güzel bir şey” dedi.

Ömründe ilk kez ceza yiyen sürücünün sevinci şaşırttı
HABERİ PAYLAŞ

Ehliyet aldığı günden beri ilk kez trafik uygulamasına takılan sürücü Mustafa Karatürk, ilk defa ceza aldı. İlk trafik cezasına sevinen Mustafa Karatürk, yaptığı esprilerle sevincini gösterdi. Otomobilin zorunlu sigortasının gününü geçiren Mustafa Karatürk’ün otomobili çekici ile otoparka çekilirken, 90 TL para cezası yazıldı.

 

Ceza kesildiği için sevinen sürücüye polisler çay ikramında bulundu. Hem çayını yudumlayan hem de polislerin yazdığı ceza makbuzunu elinde tutan Mustafa Karatürk, “Polislerimiz hem bize ceza kesiyorlar hem de çay veriyorlar, ne kadar güzel bir şey” dedi.

“Aracım çekiliyor, canları sağ olsun”

 

Karatürk, “Trafik polisleri beni ilk defa durdurdular. Ne de güzel ettiler. Aracımın sigortası bitmiş. Böyle güzel memurlar varken araç da kendilerine feda olsun. Beş on yıldan beri ehliyetim var ama ilk defa trafik uygulamasına denk geliyorum. Aracım çekiliyor, canları sağ olsun. Şu an aracımın iki tekeri yerde olduğu için bunun yarısını ödemeliyim. Diğeri koltukta, bizimkini de sürükleyip götürecekler. Polis arkadaşlar bize çay da ikram ettiler. Hem bize ceza kesiyorlar hem de çay veriyorlar, ne kadar güzel bir şey. 90 TL ceza yazdılar. Şu anda araç otoparka çekilecek. Bu gün pazar olduğu için pazartesiye kaldı. Sağlık olsun, vatan millet sağ olsun” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X