Orhangazi TSO ‘B’ düzeyinde

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB), 2001 yılında İngiltere Odalar Birliği ile birlikte yürütmeye başladığı Oda-Borsa Akreditasyon Sistemi’ne 8. Dönemde gerçekleştirilen denetim ile dahil olan Orhangazi TSO, üç yılda bir gerçekleştirilen genel d

Orhangazi TSO ‘B’ düzeyinde

Orhangazi TSO, ilk kez 2013 yılında geçirdiği denetim ile C seviyesiyle sisteme dahil olmuş, geçen üç yıllık süreçte, Odanın kendisine kattığı başarılı çalışmalar sayesinde bu kez B seviyesinde Akredite Oda olmaya hak kazandı. 

Orhangazi’deki akreditasyon denetimini gerçekleştiren Şehnaz Nalbant, ”Son 3 yıl içerisinde Orhangazi TSO birçok alanda büyük gelişme göstermiş. Yönetim Kurulunun ve meclisinizin yaptığı faaliyetlerin etkinliği ve organ toplantılarına gösterilen yüksek oranlı katılımlar dikkat çekici. Ayrıca üye ziyaretlerinin düzenli bir şekilde yürütülerek, istek ve sorunlarına hızlı bir şekilde geri dönüş yapılması Orhangazi TSO’ yu örnek oda yapmaktadır” dedi. Orhangazi TSO’nın bundan sonraki denetimde A sınıfı Akredite Oda olmayı hedefliyor.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X