Orman’dan ‘U’ dönüşü!

Fikret Orman, ‘Hamza Hoca enteresan bir şekilde çok istekliydi’ sözüne açıklık getirmeye çalıştı.

Orman’dan ‘U’ dönüşü!

Beşiktaş Başkan Fikret Orman, Bursaspor maçı sonrası yaptığı açıklamalarının yanlış anlaşıldığını söyledi. ‘Hamza Hoca enterasan bir şekilde çok istekliydi’ sözlerin açıklık getiren Orman, ‘Hamza benim kardeşim. Gördüğüm yerde sarılır hal ve hatırını sorarım. Efendiliğine hayran olmamak mümkün mü? Fakat bize karşı oynadıkları maçta çok öfkeliydi. Hırsı, zekasının önüne geçmişti. Daha önceki birkaç maçta da Hamza hocayı yine böylesine sinirli görmüştüm. Onun tribüne gönderilmesine açıkçası üzüldüm. Ben o ifadeleri bu nedenle kullandım’ diye konuştu. 

“BÖYLE DÜŞÜNMEM”

Bursaspor’un oyun tarzıyla ilgili yorum yapmayacağını ifade eden Fikret Orman, ‘Asla bize karşı niye böyle oynadılar diyemem. Tabii ki çıkıp bizi yenmek için oynayacaklar. Böyle bir şeyi düşünmem mümkün mü? Ben Beşiktaş’a başkan olduğum ilk günden itibaren başka takımlara kiralık gönderdiğimiz oyuncuların, Beşiktaş’a karşı oynamaları gerektiğini söyledim. Kendi oyuncumun bize karşı oynamasını isteyen ben, neden Hamza hoca ve Bursasporlu oyuncular için ‘bize karşı böyle oynuyorlar’ diyeyim?. Nasıl biz rakipleri yenmek için sahaya çıkıyorsak, rakipler de bizi yenmek için oynayacaklar’ dedi. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X