Örnekköy’de doğalgaz çalışmaları başlatıldı

Orhangazi’nin dış mahallelerinden Örnekköy’de doğalgaz kazı çalışmaları başladı. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan çalışmaların kısa sürede tamamlanarak bölgenin yapılacak çalışmalarla yenileneceğini söyledi.

Örnekköy’de doğalgaz çalışmaları başlatıldı
HABERİ PAYLAŞ

NEVZAT OKUMUŞ

Orhangazi’nin ilçeye en yakın dış mahallesi Örnekköy’de doğalgaz kazı çalışmaları başlatıldı. Orhangazi’deki doğalgaz kazı ve dağıtım lisansını elinde bulunduran firma tarafından Örnekköy Mahallesi’nde yaklaşık bin 600 metrelik bölümde doğalgaz ana hat çalışmaları yapılacağı belirtildi. 2008 yılından bu yana doğalgaz için beklediklerini belirten Örnekköylüler, çalışmaların başlamasını sevinçle karşıladı.

BÖLGE YENİLENECEK

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Örnekköy Mahallesi’nin kendileri için son derece önemli olduğunu belirterek, “Örnekköy’de doğalgaz çalışmalarımızın ana hat döşemelerini başlattık. Ana hat çalışmalarımızı hızla tamamlayıp önümüzdeki hafta asfalt çalışmalarını yapacağız. Daha sonra mahalle içindeki sokak bağlantılarını yapacağız. Çocuk parkları, park alanları, asfalt, kaldırım ve parke çalışmaları ile Örnekköy’ü tepeden tırnağa yenileyeceğiz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X