Osmangazi’den taksi duraklarına yenileme

Bağlarbaşı ve Hürriyet duraklarının ardından Gençosman Taksi Durağı da Osmangazi Belediyesi tarafından yenilenerek modern bir görünüme kavuştu.

Osmangazi’den taksi duraklarına yenileme

Görünüşünün yanı sıra, fiziki olarak taksici esnafının ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan Gençosman Taksi Durağını hizmete açan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Taksi durakları kentin en önemli mekanları. Yurt içinden olsun, yurt dışından olsun kentimize gelen ziyaretçilerin ilk uğradıkları yerlerden biri de taksi duruklarımız oluyor. Dolayısıyla buraların görüntüsü, aynı zamanda kent turizmine de doğrudan etki yaratıyor” dedi.

DÜNDAR: ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

Taksici esnafının talepleri doğrultusunda durakları yenileme çalışmaları başlattıklarını söyleyen Başkan Dündar, “Bağlarbaşı ve Hürriyet’in ardından Gençosman Taksi Durağımızı da yenileyerek hizmete açtık. Her üç durağımız da, proje olarak taksicilerimizin görüş ve önerileri doğrultusunda yapıldı. İçerisinde mutfak, lavabo ve bekleme alanı bulunuyor. Toplam 15 metrekarelik kullanım alanına sahip durak, çevre düzenlemesi ile birlikte Bursa’mıza yakışan bir yer oldu. Taksici esnafımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X