Otoyol projesiyle Mustafakemalpaşa değişiyor

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, İstanbul-İzmir Otoyolu ile hem organize sanayinin hem de ilçenin rahat ulaşım açısından değer kazanacağını söyledi.

Otoyol projesiyle Mustafakemalpaşa değişiyor
HABERİ PAYLAŞ

İstanbul-İzmir Otoyolu projesinin Bursa etabında Mustafakemalpaşa ilçesindeki yapılacak organize sanayi girişinden geçecek olması ilçe halkını ve sanayicileri sevindirdi. Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, rahatlayacak olan ulaşım ile birlikte ilçenin ekonomi, turizm ve sosyal açıdan değer kazanacağını ve değişeceğini söyledi.

 

İlçeye ulaşımın rahat ve güvenli olması gerektiğinin altını çizen Kurtulan, “Mustafakemalpaşa’da gerçekleşen faaliyetlerden faydalanmanın yolu mutlaka ulaşım noktalarının daha rahat ve güvenli olmasından geçiyor. Bugün Türkiye’nin gündeminde olan ve yapımı ile hepimizi şevklendiren İstanbul-İzmir Otoyolu’nun Mustafakemalpaşa etabında olacak organize sanayi girişi ile otoyol projesiyle ulaşım hizmetlerinin rahatlaması mutlaka ilçemize artı değer katacaktır. Hem üretenler hem de buraya ulaşım açısından büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu konuda milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediyemiz, Karayolları Genel Müdürlüğümüz ve Otoyol AŞ. Genel müdürlüğü büyük bir duyarlılıkla çalışmaktadırlar” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X