Ovaakça sporla buluşacak

Yatırımlarını kesintisiz şekilde sürdüren Osmangazi Belediyesi, Ovaakça Mahallesi’ne yeni bir spor salonu kazandırıyor.

Ovaakça sporla buluşacak

Bütün şehir yasası ile birlikte Osmangazi’ye bağlanan Ovaakça’ya meydan, hizmet binası, park ve yeni yollar yaparak mahallenin çehresini değiştiren Osmangazi Belediyesi, şimdi de başta gençler olmak üzere her yaştan insanın faydalanabileceği modern bir spor salonu kazandırmaya hazırlanıyor. Ovaakça Düğün Salonu’nun altında bulunan ve uzun zamandır atıl vaziyette duran alanda yürütülen çalışmaları inceleyerek yetkililerden bilgi alan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, spor salonunun yakında hizmete gireceğini söyledi.

15 GÜN SONRA AÇILACAK

Tesiste zemin kaplama, havalandırma ve aydınlatma gibi işlemlerin tamamlandığını belirten Başkan  Dündar, “Belediyemizin Ovaakça Mahallesi’nde bulunan halen kullanılmakta olan düğün salonunun alt katını spor salonu olarak düzenliyoruz. Düğün salonumuzun altında bulunan ve uzun süre atıl vaziyette duran bu bölüm toparlanarak 15 gün gibi kısa bir süre içerisinde spor salonu olarak hizmete girecek. İçerisinde bekleme salonu, duşları, soyunma odaları fitness ve pek çok farklı spor aletlerinin bulunduğu son derece güzel bir tesisi Ovaakça’mıza kazandırıyoruz. Şimdiden Ovaakça’mıza hayırlı olsun” dedi.  

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X