Öykü Gürman’dan ‘Sen Anlat Karadeniz’ itirafı

‘Sen Anlat Karadeniz’in ‘Asiye’si Öykü Gürman, dizinin bu haftaki bölümünde sergilediği performansla beğeni topladı. Asiye’nin, kendisini kaçıran Vedat’a karşı gelişi dikkati çekti.

Öykü Gürman’dan ‘Sen Anlat Karadeniz’ itirafı

Asiye’nin Vedat ile karşılaşmasını uzun zamandır beklediğini belirten Öykü Gürman, “Asiye korkusuzca Vedat’a kafa tuttu. Ona karşı o kadar öfke biriktirmişti ki hamile olmasına rağmen dik başlı duruşundan vazgeçmedi.

Onu onun dilinden konuşarak yıpratabileceğini düşündü. Bu haftaki sahneleri çekerken sinirlerim bozuldu. Çekim bittikten sonra elim ayağım titriyordu.

Ruhen ve fiziksel açıdan yorulmadım desem yalan olur. Ama Mehmet Ali ile karşılıklı oynamayı çok arzu ediyordum. O kadar iyi oyun verdi ve yönlendirdi ki onun karşısında oynamıyor yaşıyorsunuz” dedi.

İzleyiciye şiddet gören bir kadının gücünü hissettiren ‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisi, geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes ile onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkını anlatıyor.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X