‘Oyunculuk benim için terapi’

Tatlı İntikam dizisiyle ekrana gelen Türkiye eski güzellerinden Leyla Lydia Tuğutlu, müzisyen olmak isterken kendini setlerde bulduğunu söyledi.

‘Oyunculuk benim için terapi’
HABERİ PAYLAŞ

2008 Türkiye güzeli seçildikten sonra ekranlarda boy göstermeye başlayan ve son olarak ‘Tatlı İntikam’ dizisinde rol alan Leyla Lydia Tuğutlu, samimi açıklamalarda bulundu. 

Küçükken müzik eğitimi aldığını belirten Tuğutlu, ’11 yaşındayken devlet konservatuvarında keman, piyano, solfej okuyordum. Birkaç yıl sonra kendi isteğimle bıraktım ve setlere ait olduğumu fark ettim. Şimdi oyunculuk benim için terapi gibi’ dedi. 

SEYİRCİ SAF DUYGULARI ÖZLÜYOR

‘Tatlı İntikam’ dizisinde canlandırdığı karakterin sevilmesinden duyduğu mutluluğu dile getiren Leyla Lydia Tuğutlu, bunda senaryodaki samimiyetin etkili olduğunu belirtti. Tuğutlu, ‘Seyirci artık samimiyet arıyor. Ancak bu noktada duyguyu doğru geçirebilmek de önemli. İnsanlar masum, saf duyguları özlüyor. Temiz, katıksız aşklara inanıyor. Biz de mümkün olduğunca bunu yaşatmaya çalışıyoruz’ diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X