Özdilek’ten genç yazılımcılara iş fırsatı

Özdilek Holding ve yazılım firması Eteration işbirliğinde genç yazılımcıların kendilerini geliştirmeleri için Bursa Özdilek Holding Merkezi’nde Java Kod Okulu projesi hayata geçirildi.

Özdilek’ten genç yazılımcılara iş fırsatı

Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere 96 farklı üniversiten eğitim programına başvuru yapan 345 aday arasından seçilen 22 kişi, 8-19 Ağustos 2016 tarihleri arasında java/javaee ile uygulama geliştirme, modern web teknolojileri ve mobil teknoloji konularında Eteration’ın tecrübeli eğitim kadrosundan eğitim alacak. Her gün 10.00-16.00 saatleri arasında yapılacak eğitim sonunda devamsızlığı olmayan ve eğitimi başarı ile tamamlayan öğrencilere katılım sertifikası verilecek.

Eğitimi başarıyla tamamlayan adaylar, teknolojiyi kullanabilme, öğrenme hızı, teknoloji bilgisi, istek seviyesi, ekip çalışmasına yatkınlığı gibi kriterlere göre eğitmenler tarafından değerlendirilecek. Değerlendirmeler sonucunda öne çıkan adaylar, iş ya da staj imkanları için görüşmeye çağrılma fırsatı yakalayabilecek.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X