Özdilek’ten Orange City

Özdilek, Bursa’da ilk konut projesini hayata geçiriyor. Fethiye’de 15 bin metrekare alan üzerinde yükselen Orange City’de daireler aralıkta teslim edilecek.

Özdilek’ten Orange City

Özdilek Holding, Eskişehir’in ardından Bursa’da da bir konut projesine imza atıyor. Nilüfer Fethiye’de yapımına devam edilen Orange City, yıl sonunda sahiplerine teslim edilecek. Projenin tanıtımı dün Yalova Yolu üzerindeki Özdilek’in otoparkında yer alan satış ofisinde gerçekleştirildi.

 

Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, burada yaptığı konuşmada, 17 yaşında iş hayatına atıldığını hatırlatarak, “1967 yılında başlayan ticaret hayatımızda, bugün holding olarak hizmet, sanayi, tarım dallarında üst sektörlere üretim yapan, döviz kazandıran, vergi üreten bir şirket haline geldik. Bundan gurur duyuyoruz” dedi. 6 bin 500 kişi istihdam ettiklerini ve önümüzdeki bahar aylarına kadar bu sayıyı 8 bine çıkaracaklarını belirten Özdilek, sözü konut projesine getirdi. Özdilek, “Konutları Özdilek kalitesinden ödün vermeden yapıyoruz. Müşterinin güveninin arkasından kazanç geliyor” diye konuştu.

SAĞLIKLI YAŞAMA DAVET

Nilüfer Fethiye’deki Orange City’nin inşaatına 2015 yılı haziran ayında başlandığını dile getiren Özdilek, şu bilgileri verdi: “Konutlar 30 Aralık 2016’da sakinlerine teslim edilecek. 15 bin metrekare alan üzerinde, 9 blok, 116 daireden oluşan Orange City, Podyumpark’a 800 metre mesafede, FSM Bulvarına ise 1,5 kilometre uzaklıktadır. 5 bin metrekare yeşil alanı, 560 metre koşu parkuru, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu ve saunasıyla, sakinlerini sağlıklı bir yaşama davet ediyor. 2+1, 3+1, 4+1 dubleks daire seçenekleri bulunuyor ve tüm detaylar birinci sınıf kaliteyle birleştirildi. Talebin yüksek olmasını bekliyoruz. Toplam satış fiyatı olarak 75 milyon liralık bir proje.”

FARKLI BİR PROJE

Piyasanın arz ve talebe göre şekillendiğini anlatan Özdilek, “Arzın bol olduğu, talebin az olduğu dönemlerde nitelikli işletmelerin artması lazım. Müşteriye farklı bir şey sunmak zorundasınız ki müşteri sizi tercih etsin. Biz de fark meydana getirdiğimize inandığımız için böyle bir projeye imza attık” dedi.

ALAADDİNBEY’E AVM

Konut dışında Alaaddinbey’e Alışveriş Merkezi (AVM) yatırımı yapacaklarını açıklayan Özdilek, “Kaba inşaat yıl sonu itibariyle bitecek, mart ayı itibariyle de açmış olacağız. Bin kişi istihdam edilecek. AVM’de 55 mağaza, 10 sinema salonu, restoranlar bulunacak” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X