Özel görüntülerini çekmişti! Ünlü oyuncunun şantaj davasında karar çıktı

Bir dönem TRT ekranlarında yayınlanan ‘Baba Candır’ isimli diziyle adını duyuran oyuncu Tolga Pancaroğlu hakkında, eski sevgilisinin özel görüntülerini kaydedip şantaj yaptığı iddiasıyla dava açılmıştı. Davada karar çıktı.

Özel görüntülerini çekmişti! Ünlü oyuncunun şantaj davasında karar çıktı
HABERİ PAYLAŞ

Mustafa Tolga Pancaroğlu’nun adı geçen yıl birkaç farklı tarihte sunucu sevgilisi Eda Pera Küçük’ü darp ettiği haberleriyle gündeme gelmiş, hakkında “tehdit, yaralama ve hakaret” suçlarından 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.

“SEKS KAYITLARIYLA ŞANTAJ YAPTI”

O dava sonuçlanmadan Pancaroğlu hakkında bir yeni dava daha açıldı. Küçük, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek ünlü oyuncunun sevgili oldukları dönemde çektiği seks kayıtlarıyla kendisine şantaj yaptığını ileri sürdü.
 

Ünlü oyuncu iki davadan da beraat ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Pancaroğlu, zafer etiketiyle yaptığı yazılı açıklamada şu satırlara yer verdi:

“Bildiğiniz üzere aynı şahıs tarafından önce ‘kadına şiddet’ ile sonra ise ‘şantaj’ ile suçlanmıştım. 20 Aralık tarihinde ‘Kadına Şiddet Suçundan’ beraat ettim ve bugün ‘Anadolu Adalet Sarayı’nda görülen davada gördüğünüz üzere ‘Şantaj suçundan da’ aklandım. (Sözüm ona şantaj suçundan) Allah kimseyi kendi görüntülerini çekip karşı tarafa suç atacak tiniyette, bu vebal ile ömür boyu yaşamayı kendine yakıştıracak tiniyette insanlarla karşılaştırmasın. Hukuki sürecim ‘İftira ve maddi manevi tazminat davaları’ ile devam edecektir. (Bütün kararların sonuçlanmasını yani tam olarak bugünü beklemiştik.)Bundan sonra ki hiçbir duruşmaya gitmeyeceğimi avukatlarımın süreci bizzat yöneteceğini tüm dostlara arz ederim. Gerçekten mağdur olan yürekli Türk kadınlarına geçmiş olsun ‘dileyerek’ yüce Türk Hukukuna saygılarımı sunarım.”
 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X