Özel NilVak Okulları eğitim çıtasını yükseltecek

Bursa’da eğitim dünyasına değer katan yaklaşımıyla NilVak Kreşleri, NilVak Özel Eğitim- Rehabilitasyon Merkezi ve yaz okullarıyla bir nesile benimsedikleri değerler sistemini aşılayan NilVak, şimdi de Özel Nilvak Okulları ile eğitimde çıtayı en yükseğe ko

Özel NilVak Okulları eğitim çıtasını yükseltecek
HABERİ PAYLAŞ

Çocukları yarıştırmadan, ayrıştırmadan hayatın içinde öğrenme kuramını benimseyen Nilvak Okulları, hem entelektüel birikimi hem sanatsal ve spor aktivitelerin yeterlilikleri hem de İngilizce’ye hakim dünya vatandaşı bireyler yetiştirmeyi hedefliyor.

Nilüfer Belediye Başkanı ve NilVak Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bozbey, çağdaş̧ Türkiye’nin aydınlık gençlerini yetiştirmeye yönelik hedefleri doğrultusunda NilVak Ailesi’nin  önemli bir adımı olan Özel Nilvak Okulları’nda özel bir eğitim sistemi oluşturduklarını belirterek, “1999’da kent yöneticisi olarak göreve başladığım Nilüfer’de daha ilk günlerden itibaren vurgulamakta olduğum, anaokulundan itibaren her çocuğun en az bir müzik aleti çalabilmesi, güzel sanatların bir dalıyla ilgilenmesi ve mutlaka bir spor dalını yapması yönündeki dileğim, bu okul çatısı altında gerçekleştirmeye çalışacağımız en önemli hedeflerden biri olacak” dedi.

 

Özel Nilvak Okulları Kurucu Temsilcisi Erol Gürlek ise ticari kaygılardan tamamen uzak anlayışla temel felsefesini kuran Nilvak Okulları’nın önceliğinin ‘’Global Citizen Academy” olarak vurguladıkları ‘’Dünya İnsanları Okulu” mottosunu gerçekleştirebilmek olduğunu belirtti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X