Özkan sorun dinliyor

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan oda ve dernek başkanlarıyla esnaf temsilcileriyle bir araya gelerek sorun ve önerileri dinliyor.

Özkan sorun dinliyor
Özkan, belediyeye vatandaşlardan gelen esnaf şikâyetleri de ilgili kişilere bizzat iletiyor. Başkan Özkan’ın süren esnaf görüşmelerinde önceki günkü konukları arasında minibüs temsilcileri ve Terziler Odası Başkanı Şerafettin Barbaros vardı.
 
Toplantının amacının vatandaşla esnaf arasında diyaloğu güçlendirmek ve talepleri değerlendirmek olduğunu belirten Başkan Özkan, sorunların giderilmesi için yapılabilecek konusunda görüş alışverişinde bulunduklarını kaydetti. Terziler ve Benzerleri Odası Başkanı Şerafettin Barbaros “Sıklaşan denetimler neticesinde ruhsatsız ve izinsiz işyerlerinin haksız kazançları ortadan kalkıyor ve vergisini veren gerçek esnafımız zarar görmüyor. O yüzden oda olarak bu denetimlerden son derece memnunuz ve sürdürülmesini destekliyoruz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X