‘PaintExpo’ ve ‘STT’ Eurasia fuarlarında geri sayım

FairFair GmbH ve Artkim Fuarcılık tarafından 2011 yılından bu yana düzenlenen ‘4. Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı PaintExpo Eurasia’ ile ‘3. Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı STT Eurasia’ 12-14 Ekim tarihleri arasında İstan

‘PaintExpo’ ve ‘STT’ Eurasia fuarlarında geri sayım

PaintExpo Eurasia Fuarı 21 farklı ülkeden 86 yabancı, 65 yerli olmak üzere toplam 151 firma ve firma temsilciliğine, STT Show Eurasia Fuarı ise 12 farklı ülkeden 22 yabancı, 44 yerli olmak üzere toplam 66 firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yapacak. Bu yıl özellikle İran, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Doğu Avrupa ülkelerinden gelecek yabancı ziyaretçi sayısında da artış beklenen fuar, yüzey işlem, kaplama ve galvaniz kimyasalları, tesis ve ekipmanlarını ilgilendiren tüm sektör mensuplarını bir araya getirecek.

CAN ALICI ROL OYNUYOR

Artkim Fuarcılık Projeler Satış Müdürü Yasemin Yıldırım, konuyla ilgili açıklamasında, ister ıslak boyama ister toz kaplama olsun, endüstriyel boyama teknolojisinin sanayinin ve günlük yaşamın tüm alanlarında can alıcı bir rol oynadığını söyledi. Boya ve kaplamaların artık satışları da doğrudan etkilemeye başladığını belirten Yıldırım, ‘’Kusursuz bir boya kaplamasının görünümü ve dokunma duyusuyla ilgili özellikleri, ürünlerde katma değer yaratmakta ve bu da satın alma kararını etkileyen önemli unsurlardan biri olarak öne çıkmaktadır”  dedi. Yıldırım, otomotik boyama teknolojilerinin yer aldığı Robotik Uygulama Alanı’nın da ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini kaydetti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X