Pamukkale Belediyesi’nden 7 Ayda 19 Milyon TL’lik Yatırım

Pamukkale Belediyesi bu yılın ilk 7 ayında ilçe genelinde üstyapı çalışmalarında dev bir yatırıma imza attı. Toplam 35 kilometre sıcak asfalt, 204 bin…

Pamukkale Belediyesi’nden 7 Ayda 19 Milyon TL’lik Yatırım

Pamukkale Belediyesi bu yılın ilk 7 ayında ilçe genelinde üstyapı çalışmalarında dev bir yatırıma imza attı. Toplam 35 kilometre sıcak asfalt, 204 bin metrekare parke ve 100 bin metre bordür olmak üzere Pamukkale Belediyesi, 19 milyon liralık dev bir yatırım gerçekleştirdi. Pamukkale Belediyesi, üst yapı yatırımlarına ara vermeksizin devam ediyor. Merkez mahallelerden en uç noktadaki Gözler Mahallesi’ne kadar neredeyse her noktada üst yapı devrimi başlatan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ekibiyle çalışmaları planlıyor, yönlendiriyor, eksiksiz tamamlanması için her noktada incelemeler yapıyor. Pamukkale İlçesinde 30 mahalle de 50 kilometreyi bulan 30 milyon liralık dev bir yatırımla ana cadde düzenleme çalışmalarının yanı sıra mahalle mahalle ara caddeler de modern bir yapıya bürünüyor. 7 aylık süreçte ise Pamukkale Belediyesi ekipleri ilçenin birçok noktasında yoğun çalışmayla toplam 35 kilometre sıcak asfalt, 204 bin metrekare parke ve 100 bin metre bordür olmak üzere 19 milyon liralık dev bir yatırım gerçekleştirdi. Üst yapının geçtiği her noktada ise büyük bir değişim ve dönüşüm yaşanırken, mahalleler modern bir yapıya kavuşmaya ediyor. Pamukkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, planlanan çalışmaları eksiksiz sürdürüyor. ”BÜTÜN HİZMETLERİMİZ VATANDAŞIMIZ İÇİN” Şehir merkezindeki değişim ve dönüşümü 68 mahallenin tamamına yansıtmak için yoğun çaba harcadıklarını belirten Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Pamukkale ilçemizde her alanda çalışmalarımız sürüyor. ‘Halkımıza hizmet etmek, halkımızın hayır duasını almak amacıyla göreve geliyoruz’ demiştik. Bize emanet edilen yetkileri, kılı kırk yararak yine halkımızın hizmetine sunmak anlamında çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Hayallerimiz ne ise bir bir Pamukkale’de gerçeğe dönüşüyor. Her alanda yoğun bir tempo içindeyiz. Özellikle üst yapı anlamında ilçemizin hak ettiği ne varsa onu sağlamak adına planladığımız süreçte çalışmalarımızı yürütüyoruz. Büyükşehir Belediyemizle yaptığımız protokolle de ana arterlerdeki yükümlülükleri de devir alarak 30 mahalle de 50 kilometreyi bulan 30 milyon liralık dev bir yatırımla ana cadde düzenleme çalışmalarının yanı sıra ara caddelerde de yoğun bir şekilde üst yapı hamlemizi yürütüyoruz. Ekiplerimiz durmaksızın ihtiyaçlar ve aciliyet noktasında bir bir çalışmaları tamamlıyor ve diğer planladığımız çalışmaları başlatıyor. Yol, kaldırım, kilit taşı imalatı anlamında hava şartlarına bağlı olarak ta çalışma takvimi de belirli bir periyodu kapsıyor. Temmuz ayı sonu itibariyle ulaştığımız nokta ise, çalışmalara verdiğimiz önemin sonucunu veriyor” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X