Park Meydanı nefes alacak

Gemlik Belediyesi’ne ait Avcılar Derneği tarafından kullanılan binanın yıkımı tamamlandı. Atatürk Parkı ve çevresine nefes aldırmayı amaçlayan, Kent Meydanı Projesi kapsamındaki yıkımı yerinde inceleyen Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Avcılar Derneği üyele

Park Meydanı nefes alacak
HABERİ PAYLAŞ

CEMAL KIRGIZ

Anıt ağaç olarak tescilli iki çınar ağacının da koruma altına alındığını ve toprak takviyeli bakımının yapılacağını kaydeden Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, “Kentimize nefes aldıracak meydan çalışmalarını sürdürüyoruz. Zaman zaman kamulaştırma yaparak, zaman zaman da belediyemize ait dükkânları yıkarak bu çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Burası da belediyemize ait bir yerdi. Avcılar Kulübü kullanıyordu. Onlara da daha güzel yerden yer vermek suretiyle yıkım çalışmalarını tamamladık. Park meydanı ve çevresi nefes alacak, daha da güzelleşecek. Tescilli ağaçlarımızın bakımını da daha iyi yapabileceğiz” dedi.   

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X