Paylaşımı Burak Özçivit’i çıldırttı! Çiftin arası bozuk

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çiftine nazar değdi. Evliliklerinde henüz birinci yılı tamamlamayan çiftin kavga edip konuşmadıkları iddia edildi

Paylaşımı Burak Özçivit’i çıldırttı! Çiftin arası bozuk
HABERİ PAYLAŞ

ÖDÜL TÖRENİNE YALNIZ KATILMIŞTI

Akşam Life’ta yer alan habere göre; aynı evde iki yabancı gibi oldukları konuşulan çiftin ilk sorunları geçen hafta GQ’nun düzenlendiği ödül gecesinde gün yüzüne çıktı. Fahriye Evcen’le araları bozuk olduğu için GQ gecesine tek başına katıldığı konuşulan Burak Özçivit, eşini soranlara “Fahriye’nin işleri var. O yüzden yalnız katılmak durumunda kaldım” demişti.

24 SAAT DOLMADAN SİLDİ

Ancak işin aslı başkaydı. Kavga edip araları bozuk olan Fahriye Evcen, evinde televizyon başında keyif yapıyordu. Yalanı ortaya çıkan Burak Özçivit ise Fahriye Evcen’in paylaşımı karşısında sinirden küplere binip telefona sarıldı. Bu paylaşım sonrasında çiftin arasında ikinci büyük tartışma yaşandı. Fahriye Evcen,Instagram Story’den fotoğrafı hemen sildi.

Fahriye’nin paylaşımı:

fahriye-nin-paylasimi-burak-ozcivit-i-cildirtti-10616355_8593_m.jpg

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X