Paylaşımıyla kendi kendini ele verdi!

Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu, tatil için gittiği Yunanistan’da manzarayı fotoğraflarken aşk kaçamağını kendi elleriyle sosyal medyada paylaştı.

Paylaşımıyla kendi kendini ele verdi!
HABERİ PAYLAŞ

Takvim’in haberine göre, eski sunucu ve oyuncu Defne Samyeli’nin büyük kızı Deren Talu, tatil için gittiği Santorini’de kendini ele verdi.

Paylaşımıyla kendi kendini ele verdi! - Sayfa 5

Önceki gün Yunanistan’ın gözde adasına giden 22 yaşındaki genç kız, Ege manzarasında havuz keyfi yaparken verdiği pozları sosyal medyada paylaştı.

KENDİNİ ELE VERDİ

Renkli anlarını Instagram’da yayınlayan Talu’nun bir paylaşımında Ege manzarasını fotoğraflayan bir erkeğin kolu gözden kaçmadı.

Saniyeler içinde durumun farkına varan genç kız, hemen bu kareyi sildi.

Paylaşımıyla kendi kendini ele verdi! - Sayfa 6

Eğlenceli anları yerini paniğe bırakan Talu, yanındaki gizemli erkeğin karesini silerek tatile kız arkadaşlarıyla çıkmış izlenimi yaratmaya çalıştı.

Paylaşımıyla kendi kendini ele verdi! - Sayfa 4

Ancak genç kızın tüm çabasına rağmen iş işten geçmişti.

Paylaşımıyla kendi kendini ele verdi! - Sayfa 8

Daha önce babası Eren Talu tarafından özel hayatıyla gündeme gelmemesi için uyarı alan güzel oyuncunun bir süredir zengin bir ailenin oğluyla birlikte olduğu ve şimdilik ilişkiyi herkesten gizledikleri de konuşulanlar arasında.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X