Preşova’dan Dündar’a teşekkür ziyareti

Sırbistan’ın Preşova Müftüsü Lulzim Miftari, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret ederek, Preşova’da geçtiğimiz Ağustos ayında düzenlenen toplu sünnet şöleninden dolayı teşekkür etti.

Preşova’dan Dündar’a teşekkür ziyareti

Sırbistan’da Müslüman Arnavutlar’ın yaşadığı Preşova kentinin müftüsü Lulzim Miftari, Preşova Bursaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Shefki Januzi ve Kosova Gençlik Konseyi Başkanı Mensur Morina, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret etti. 

Ördekli Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette Preşova Müftüsü Lulzim Miftari,  Osmangazi Belediyesi’nin Preşova’da düzenlediği toplu sünnet şöleninin kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, “Sizlerin sayesinde Preşova için büyük bir heyecan ve büyük bir etkinlik oldu. Size çok teşekkür ediyoruz” dedi. 

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar da ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sünnet, bizim inancımız, dini vecibelerimizden biri. Sünnet cemiyetiyle birlikte insanların bir araya gelmesi, duaların okunması bizlerin bir arada kalmasına vesile oluyor. Bu etkinliklere destek vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X