Projeleri yatırıma dönüştürüyoruz

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, ilçedeki tüm okul, cami ve sağlık ocaklarının çehresini değiştirdiklerini belirterek, kamu kurum ve kuruluşu binalarında da yenileme çalışmalarını sürdürdüklerini bildirdi.

Projeleri yatırıma dönüştürüyoruz
HABERİ PAYLAŞ

CEMAL KIRGIZ

Cumhuriyet Mahallesi Manastır Mevkii Ayşe Ziver Karataş Camii çevre düzenleme çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Refik Yılmaz, taş duvar, peyzaj, yol yenileme, taş parke döşeme ve çevre düzenleme çalışmalarını kısa sürede tamamlayacaklarını söyledi. 

Gemlik Belediyesi’nin tüm birimleriyle okul ve cami çevre düzenleme çalışması yaptığını kaydeden Yılmaz, Cumhuriyet Mahallesi’ne yeni sağlık ocağı sözü verdi. Çalışmaların devam ettiğini belirten Yılmaz, “Gemlik kent estetiğine uygun yenileniyor. İlçenin bir yandan çehresini değiştirirken, daha yaşanabilir, daha güzel bir Gemlik için de projelerimizi yatırımlara dönüştürüyoruz. Cumhuriyet Mahallesi Manastır Mevkii’ne modern bir sağlık ocağı yapacağız” dedi. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X