Prysmian Mudanya’da bir ilke imza attı

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un, Türkiye operasyonu Prysmian Group Türkiye, gerçekleştirdiği öncü çalışmalarına bir yenisini ekledi.

Prysmian Mudanya’da bir ilke imza attı

ÖMER BİLİK

 

Prysmian Group Türkiye, geçtiğimiz günlerde hayata geçirdiği ‘Üretim Akademisi’ ile sektöre olan yatırımını daha ileri seviyelere taşımayı hedefliyor. Akademi’deki ilk eğitim, Mudanya fabrikasında yapıldı. Prysmian Group Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve Mudanya Fabrika Direktörü Halil Kongur, ”Üretim Akademisi, hem Türkiye operasyonunda çalışan bizler, hem de şirket için büyük bir kazanç olacaktır. Şimdi lider bir kablo şirketi olarak çalışmaya, gelişmeye ve başarılı olmaya ederken güçlü bir referans noktamız oluşturulmuştur” dedi. Prysmian Group Operasyon Direktörü Andrea Pirondini ise Akademi’yi, en iyi üretim becerilerine odaklanmak için geliştirdiklerini anlattı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X