Psikiyatri hastalarına moral

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ek Hizmet Binası’nı ziyaret etti.

Psikiyatri hastalarına moral

Başkan Dündar, hastalar ile bir araya gelerek çeşitli hediyeler verdi. Başhekim Yardımcısı Hatice Alkan Akdağ ve Hastane Yöneticisi Murat Tutanç ile birlikte poliklinikleri gezen Başkan Dündar, hem hastalar hem de hastane hakkında bilgiler aldı. Hastalarla bir araya gelerek sohbet eden Başkan Dündar, “Burası sadece Bursa için değil tüm Marmara Bölgesi adına önemli bir hastane. Böyle modern bir hastaneye sahip olmamız kentimiz adına oldukça önemli. Bugün tedavi gören hastalarımıza moral vermek ve birtakım ihtiyaçlarını giderebilmek adına hastaneyi ziyaret ederek, hastalarımıza kıyafet yardımında bulunduk. Tedavi sürecindeki hastalarımıza desteğimiz her zaman devam edecek. İhtiyaçlarının karşılanması noktasında yardımlarda bulunacağız. Allah tüm hastalarımıza şifa versin” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X