‘Rahatsız olsanız da nükleer enerjiyi yapacağız’

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Nükleer de birilerini rahatsız ediyor. Rahatsız olsanız da olmasanız da biz nükleer enerjiyi de yapacağız.” dedi.

‘Rahatsız olsanız da nükleer enerjiyi yapacağız’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi’nde “Elektrik Santralleri Toplu Açılış Töreni”nde yaptığı konuşmada, “Belli kesimlerin enerji hamlelerimizi baltalamak için özel çaba harcadıklarını görüyoruz. Boşuna çaba harcamayın, bu kervan gidiyor, böyle de gidecek.” dedi.
 

Nükleer de birilerini rahatsız ediyor.” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Rahatsız olsanız da olmasanız da biz nükleer enerjiyi de yapacağız.” diye konuştu.
 

Erdoğan, “Dün darbecilere, vesayetçilere gönüllü hizmetkarlık edenler, bugün de Türkiye’nin enerji yatırımlarını baltalamak isteyenlere piyonluk yapıyor.” ifadesini kullandı.
 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli enerji ve maden politikasının Türkiye’nin gelecek yıllardaki hedeflerine ulaşmasında önemli bir itici güç olacağını söyledi.

 

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X