Renault Mais’in 16 yıllık genel müdürü değişti

Renault Mais’de 16 yıldır devam eden İbrahim Aybar dönemi kapandı. Şirketten dün yapılan açıklamada, genel müdürlüğüne İbrahim Aybar’ın yerine İzzet Berk Çağdaş’ın getirildiği duyuruldu.

Renault Mais’in 16 yıllık genel müdürü değişti
HABERİ PAYLAŞ

İş hayatına 1989 yılında E.C.A.’da mühendis olarak başlayan Çağdaş, 1991-2007 yılları arasında Doğuş Grubu’nda çeşitli kademelerde yöneticilik görevlerinde bulundu. Berk Çağdaş, Haziran 2007’den itibaren Doğuş Otomotiv Grubu’nda Finansman, Bütçe Planlama, Risk Yönetimi, Strateji ve İş Geliştirme, İç Kontrol ve Yatırımcı İlişkileri’nden Sorumlu Genel Müdür olarak görev yapıyordu.

 

1967 yılı İstanbul doğumlu ve aynı zamanda Harvard Business School’dan Advanced Management mezunu olan Çağdaş, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme ve Endüstri Mühendisliği’nin ardından aynı üniversitede Fen Bilimleri Enstitüsü’nde İşletme Mühendisliği Anabilim Dalı’nda yüksek lisansını tamamladı. Çağdaş, takiben İşletme Anabilim Dalında doktorasını alarak, New York ve Chicago’da lisansüstü araştırma ve mesleki eğitim çalışmalarını yaptı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X