Renault Tedarikçi Kalite Ödülü Ak Pres Otomotiv’in oldu

Otomotiv yan sanayinde otomobil gövde şasi ve mekanizma parçaları üreten Ak Pres Otomotiv, Renault’nun Avrupa’daki tüm tedarikçileri arasından sıyrılarak Renault Tedarikçi Ödülü’nün sahibi olan tek Türk markası oldu.

Renault Tedarikçi Kalite Ödülü Ak Pres Otomotiv’in oldu

Ak Pres  Otomotiv, ürettiği ürünlerde milyonda bir hata seviyesini sağlayarak Renault Tedarikçi Ödülünü almaya hak kazandı. Paris’te düzenlenen ödül töreninde konuşan Ak Pres Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Küçükoğlu, kuruldukları günden bu yana Renault tedarikçisi olarak, bu ödülü almaktan onur duyduklarını dile getirdi.

Ödülün alınmasında katkısı olan herkese teşekkür eden Küçükoğlu, ”Firma olarak her zaman çevreye, topluma duyarlı kalarak insana saygı ve sürekli iyileştirme prensiplerimiz çerçevesinde koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle üretimimizi gerçekleştiriyoruz. Bu hassasiyetimizin ödül olarak bize dönüşü gurur verici bir sonuç” dedi.

Sürdürülebilirlik çalışmalarıyla ön plana çıkan Ak Pres Otomotiv, 2013 yılında da kalite, maliyet ve sevkiyat konularında gösterdiği üstün performans neticesinde Renault’dan ‘En Başarılı Yan Sanayici’ ödülünü almıştı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X