Şahin’den Kurtuluş’a destek

BASKF Başkanı Osman Kılıç’la İnegöl ekibini ziyaret eden AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Bölgesel Amatör Lig’de sarı kırmızılı kulübe her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Şahin’den Kurtuluş’a destek

ABDULLAH TANIŞ

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (BASKF) Başkanı Osman Kılıç ile birlikte, geçen sezon play-off grubu ikincisi olarak Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Kurtuluşspor’u ziyaret etti. Kurtuluşspor Başkanı Talha Öziş, “BAL’da da ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek ligi iyi bir yerde bitirmek istiyoruz’ dedi. Milletvekili Hüseyin Şahin ise, spora her türlü desteği verdiklerini ifade ederek, “Çocuklarımızın spor yapabilecekleri ve kendilerini geliştirebilecekleri kompleksler yapıldı. Bunda her kesimin emeği var. Kurtuluşspor’a Bölgesel Amatör Lig’de her türlü desteği vereceğimizi ifade etmek istiyorum. İnşallah gelecek sezon başarılı bir şekilde tamamlanır” dedi.

EMEK SARFEDİYORUZ

Hüseyin Şahin, “Öyle gençlik merkezleri yapıyoruz ki, içinde her şey var. Büyük bir spor kompleksi içinde gençler geldiğinde bütün sporları yapabilecekler. Bununla ilgili ciddi emek sarf ediyoruz. İl ve ilçe yönetimleri olarak, belediye başkanlarımızla birlikte spora çok ciddi desteğimiz var. Bu spor kültürünü hep beraber yaşatmamız gerekiyor. Bursa’mıza daha iyi tesislerde kazandıracağız” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X